HRN Bilişim

HRN olarak, bilgi teknolojileri alanında geniş bir uzmanlık yelpazesine sahibiz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz ve bu sayede ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunuyoruz.

HRN Bilişim Teknolojileri HRN Bilişim Teknolojileri
HRN Bilişim Teknolojileri

Uzmanlığımız

Veritabanı yönetimi konusunda uzmanız. Verilerinizin güvenliği ve doğru yönetimi işletmenizin başarısı için hayati önem taşır. Bu nedenle, veritabanı yönetimi konusunda sizlere en iyi çözümleri sunuyoruz.

Ağ yönetimi ve güvenliği konusunda da son derece yetenekliyiz. İşletmenizin ağındaki sorunları çözmek ve ağ güvenliğinizi sağlamak için en son teknolojileri kullanıyoruz.

Yazılım geliştirme konusunda da uzmanız. İster özel bir yazılım olsun, ister bir uygulama, ihtiyaçlarınıza uygun yazılımlar geliştiriyoruz.

 • Yazılım Geliştirme

  Yazılım geliştirme konusunda da uzmanız. İster özel bir yazılım olsun, ister bir uygulama, ihtiyaçlarınıza uygun yazılımlar geliştiriyoruz.

 • Bulut (Cloud) Sistemleri

  Bulut bilişim konusunda da sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. İşletmenizi daha verimli hale getirmek için en son bulut bilişim teknolojilerini kullanıyoruz.

 • Sanallaştırma

  Sanallaştırma konusunda da uzmanız. Sunucularınızın verimliliğini artırmak ve işletmenizin ihtiyaçlarını karşılamak için sanallaştırma teknolojilerini kullanıyoruz.

 • Veri Analizi

  Veri analizi ve iş zekası konusunda da sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. İşletmenizin verilerini analiz ederek size daha doğru ve detaylı bilgiler sunuyoruz. Bu sayede, işletmenizdeki verimliliği artırabilirsiniz.

Siz de işletmeniz için en uygun BT çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın, hedefimiz sizin işletmenize en iyi hizmeti sunmak!

Bize ulaşın

Telefon

+90 216 123 45 67

Adres

Aydıntepe Mah. Sahil Bulvarı Denizciler Ticaret Merkezi No:126 D-36, 34947 Tuzla/İstanbul